Aukcja nr 60

USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
473 August II Mocny 1697-1733
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami i napisy, złoto 3.47 g, Kahnt 281, Schön 82, Fr. 2822, piękny egzemplarz z dużym połyski..
8 000 zł
6 400 zł
474 August II Mocny 1697-1733
talar 1715, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Dwie tarcze herbowe i napis wokoło, srebro 29.21 g, Kahnt 108, Schnee 1009, Dav. 2653, bardzo ładny, mo..
II/II+
EF/EF+
14 000 zł
13 000 zł
475 August II Mocny 1697-1733
talar 1722, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Dwie tarcze herbowe i napis wokoło, srebro 28.99 g, Kahnt 109, Schnee 1015, Dav. 2653, patyna, ładnie z..
II-/II
EF-/EF
9 000 zł
476 August II Mocny 1697-1733
2/3 talara (coselgulden) 1707/I.L/H., Kahnt 123, Dav. 821, Merseb. 1451, Kop. 10925 (R4)
2 000 zł
1 700 zł