Aukcja nr 60
USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
473 | August II Mocny 1697-1733 dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami i napisy, złoto 3.47 g, Kahnt 281, Schön 82, Fr. 2822, piękny egzemplarz z dużym połyski.. |
II+ EF+ |
8 000 zł 6 400 zł
474 | August II Mocny 1697-1733 talar 1715, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Dwie tarcze herbowe i napis wokoło, srebro 29.21 g, Kahnt 108, Schnee 1009, Dav. 2653, bardzo ładny, mo.. |
II/II+ EF/EF+ |
14 000 zł 13 000 zł
475 | August II Mocny 1697-1733 talar 1722, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Dwie tarcze herbowe i napis wokoło, srebro 28.99 g, Kahnt 109, Schnee 1015, Dav. 2653, patyna, ładnie z.. |
II-/II EF-/EF |
9 000 zł | |
476 | August II Mocny 1697-1733 2/3 talara (coselgulden) 1707/I.L/H., Kahnt 123, Dav. 821, Merseb. 1451, Kop. 10925 (R4) |
2 000 zł 1 700 zł