Aukcja nr 60
USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
347 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wschowa, Iger W.94.2.a (R), bardzo ładny |
300 zł 500 zł
348 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), moneta z końca blaszki, z pięknym blaskiem menniczym, rzadsza odmiana z napisem SIG III |
II+ EF+ |
300 zł 550 zł
349 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, z napisem SIGI 3, Iger W.97.1.g, piękny |
II+ EF+ |
250 zł 280 zł
350 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, z napisem SIGI 3, Iger W.97.1.g, krążek z końca blaszki, ale bardzo ładny |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 260 zł
351 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.-/h, nowa odmiana z napisem na awersie ..PO M D L |
250 zł 220 zł
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, Iger W.99.2.-/a, nieco odmienny układ napisu na awersie |
III+/II- VF+/EF- |
250 zł 220 zł
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.5.a/b (R), rzadszy typ monety |
350 zł 340 zł
354 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595 Lublin, odmiana ze znakiem Topór i skróconą datą 9-5 koło herbu Wazów, Iger L.95.1.a (R6), Kop. 1013 (R6), Tyszk. 30, lekko niedobity, ale bardzo rzadki .. |
III VF |
7 500 zł | |
355 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, odmiana ze znakiem Topór, skrócona data 9-5 poniżej, Iger L.95.2.a (R5), Kop 1014 (R5), Tyszk. 25, ciemna patyna, przyzwoity egzemplarz i bardzo.. |
3 000 zł 2 800 zł
356 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.3.b (R2) |
500 zł 480 zł
357 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.b (R), bardzo ładny |
500 zł 400 zł
358 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.5.d/a (R), bardzo ładny |
500 zł 850 zł
359 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.6.a (R4), bardzo rzadki |
III VF |
2 000 zł | |
360 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.17.a (R6), bardzo ładny i bardzo rzadki typ monety z datą przy herbie Wazów |
II- EF- |
3 000 zł 6 500 zł
361 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.19.-/a (R3), rzadki typ monety i nienotowana odmiana awersu - rozeta pod popiersiem |
II- EF- |
1 250 zł 2 400 zł
362 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, odmiana bez znaku mincerskiego, skrócona data z prawej strony herbu Lewart, Iger L.97.20.a (R2) - ale trochę inna interpunkcja na rewersie, rzad.. |
II- EF- |
500 zł 750 zł
363 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.b (R1), moneta z aukcji WCN 45/187 |
II- EF- |
500 zł 480 zł
364 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.c (R1) |
II- EF- |
500 zł 650 zł
365 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.98.2.a (R), ładnie zachowany |
300 zł 340 zł
366 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L z lewej strony herbu Lewart, Iger L.98.2.a (R), bardzo ładny |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 360 zł