Aukcja nr 6

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
273 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble= 20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał, powyżej napis, Plage 299, Fr.111
300 zł
330 zł
274 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble= 20 złotych 1837, Petersburg, j.w., Plage 305, Fr.111
300 zł
320 zł
275 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble= 20 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 308 ( R6-100 rubli), Fr.113
1 200 zł
1 480 zł
276 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł i w otoku napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313, Dav.284
80 zł
64 zł
277 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 326, Dav.284
70 zł
56 zł
278 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 332, Dav.284
70 zł
80 zł
279 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla= 5 złotych 1838, Warszawa, j.w., Plage 361
25 zł
26 zł
280 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla= 5 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 363, bardzo rzadkie w tym stanie zachowania
80 zł
70 zł
281 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
ciężarek półimperiała, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy w poziomie i w otoku, Plage 286
35 zł
28 zł
282 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Chlewiska, jednostronna, litery CH, liczba 10 i punca KPP (mosiądz)
60 zł
283 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Bytoń, jednostronna, litery D B, cyfra 1, na górze punca KPP (mosiądz)
60 zł
284 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Witosław, Aw: Napis DOM WITOSŁAW, Rw:Nominał 10 (żelazo)
III-
VF-
30 zł
24 zł
285 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Graboszewo, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 (cynk)
30 zł
24 zł
286 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Kiączyn, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 (cynk)
30 zł