Aukcja nr 6
USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
273 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble= 20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał, powyżej napis, Plage 299, Fr.111 |
300 zł 330 zł
274 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble= 20 złotych 1837, Petersburg, j.w., Plage 305, Fr.111 |
300 zł 320 zł
275 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble= 20 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 308 ( R6-100 rubli), Fr.113 |
1 200 zł 1 480 zł
276 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł i w otoku napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313, Dav.284 |
II- EF- |
80 zł 64 zł
277 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 326, Dav.284 |
70 zł 56 zł
278 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 332, Dav.284 |
70 zł 80 zł
279 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla= 5 złotych 1838, Warszawa, j.w., Plage 361 |
III VF |
25 zł 26 zł
280 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla= 5 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 363, bardzo rzadkie w tym stanie zachowania |
80 zł 70 zł
281 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 ciężarek półimperiała, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy w poziomie i w otoku, Plage 286 |
III VF |
35 zł 28 zł
282 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Chlewiska, jednostronna, litery CH, liczba 10 i punca KPP (mosiądz) |
III VF |
60 zł | |
283 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Bytoń, jednostronna, litery D B, cyfra 1, na górze punca KPP (mosiądz) |
III VF |
60 zł | |
284 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Witosław, Aw: Napis DOM WITOSŁAW, Rw:Nominał 10 (żelazo) |
III- VF- |
30 zł 24 zł
285 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Graboszewo, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 (cynk) |
III VF |
30 zł 24 zł
286 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne moneta zastępcza Dominium Kiączyn, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 (cynk) |
III VF |
30 zł |