Aukcja nr 6

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
80 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1537, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Napis, Kop.III -RR-
60 zł
70 zł
81 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1538, Gdańsk, j.w., Kop.II.2 -RR-
70 zł
95 zł
82 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1539, Gdańsk, j.w., Kop.II.3
70 zł
85 zł
83 Zygmunt I Stary 1506-1548
trojak 1540, Gdańsk, j.w., Kop.II.4a
100 zł
155 zł
84 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz bez daty, Głogów, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.II -R-
80 zł
105 zł
85 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1506, Głogów, j.w., Kop.I.3 -R-
100 zł
125 zł
86 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.1a -R-,T.7, wyjątkowo piękny stan zachowania
120 zł
250 zł
87 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1535, Elbląg, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.I.4
35 zł
30 zł
88 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I.2a -R-, T.7
90 zł
120 zł
89 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1536, Wilno, j.w., ale odmiana w napisach, Kop.I.2a -R-, T.7
100 zł
140 zł
90 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1539, Elbląg, Aw: Orzeł i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Kop.I.6a
35 zł
90 zł
91 Zygmunt I Stary 1506-1548
grosz 1545, Kraków, Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.I.5b
30 zł
60 zł
92 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1523, Wilno, Aw: Pogoń i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.I.16a -R-, T.2
15 zł
12 zł
93 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1528, Wilno, j.w., Kop.I.21a -RR-, T.30
100 zł
80 zł
94 Zygmunt I Stary 1506-1548
półgrosz 1529, Wilno, j.w., Kop.I.22 -RR-, T.40
120 zł
105 zł
95 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar bez daty, Kraków, Aw: Korona i litery SP, Rw: Orzeł, Kop.I.d -RR-, wyjątkowopiękny stan zachowania
50 zł
140 zł
96 Zygmunt I Stary 1506-1548
denar bez daty, Elbląg, Aw: Orzeł, Rw: Herb Elbląga, Kop.I.1 -R-
50 zł
65 zł