Aukcja nr 6

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  Monety polskie nowożytne
280 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla= 5 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 363, bardzo rzadkie w tym stanie zachowania
80 zł
70 zł
281 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
ciężarek półimperiała, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy w poziomie i w otoku, Plage 286
35 zł
28 zł
282 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Chlewiska, jednostronna, litery CH, liczba 10 i punca KPP (mosiądz)
60 zł
283 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Bytoń, jednostronna, litery D B, cyfra 1, na górze punca KPP (mosiądz)
60 zł
284 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Witosław, Aw: Napis DOM WITOSŁAW, Rw:Nominał 10 (żelazo)
III-
VF-
30 zł
24 zł
285 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Graboszewo, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 (cynk)
30 zł
24 zł
286 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne
moneta zastępcza Dominium Kiączyn, Aw: Napis, Rw: Nominał 1 (cynk)
30 zł
287 RZECZPOSPOLITA POLSKA
10 złotych 1933, Traugutt
80 zł
288 RZECZPOSPOLITA POLSKA
10 złotych 1933, Sobieski
50 zł
42 zł
289 RZECZPOSPOLITA POLSKA
10 złotych 1934, Piłsudski (orzeł strzelecki)
30 zł
24 zł
290 RZECZPOSPOLITA POLSKA
10 złotych 1938, Piłsudski
30 zł
34 zł
291 RZECZPOSPOLITA POLSKA
5 złotych 1928, Nike bez znaku mennicy
80 zł
292 RZECZPOSPOLITA POLSKA
5 złotych 1928, Nike ze znakiem menniczym, rzadkie w tym stanie zachowania
100 zł
145 zł
293 RZECZPOSPOLITA POLSKA
5 złotych 1930, Sztandar
70 zł
65 zł
294 RZECZPOSPOLITA POLSKA
5 złotych 1930, Sztandar, głęboki stempel, rzadkie
1 000 zł
1 540 zł
295 RZECZPOSPOLITA POLSKA
5 złotych 1938, Piłsudski
20 zł
22 zł
296 RZECZPOSPOLITA POLSKA
2 złote 1924, litera H, bardzo rzadkie w tym stanie zachowania
350 zł
650 zł
297 RZECZPOSPOLITA POLSKA
2 złote 1925, Kropka
50 zł
40 zł
298 RZECZPOSPOLITA POLSKA
2 złote 1936, Piłsudski, bardzo rzadkie
250 zł
290 zł
299 RZECZPOSPOLITA POLSKA
1 złoty 1925
30 zł
32 zł