Aukcja nr 6

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MONETY OBCE  NIEMCY  Brandenburgia-Prusy
501 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
Fryderyk Wilhelm (1640-1688), 3 fenigi 1658, Berlin, Aw: Orzeł brandenburski,Rw: Napis poziomy, Schrötter 1470
40 zł
502 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
Fryderyk II (1740-1786), 1/24 talara 1754, Magdeburg, Aw: Monogram, Rw:Napis poziomy, Schrötter 734, Olding 169
30 zł
32 zł
503 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
Fryderyk II, 1/48 talara 1749, Cleve, j.w., Schrötter 841, Olding 164
30 zł
75 zł
504 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
Fryderyk Wilhelm II (1786-1797), 3 grosze (trojak) 1797, Wrocław, Aw: Głowa i napis,Rw: Tarcza herbowa z orłem pruskim i napis, odbitka w srebrze o wadze 12, 2 g.,Sch..
1 400 zł
1 120 zł
505 NIEMCY / Brandenburgia-Prusy
Fryderyk Wilhelm III (1797-1840), podwójny Friedrich d’or 1839, Berlin, Aw:Głowa i napis, Rw: Orzeł na insygniach wojennych, Fr.2428
1 600 zł
1 280 zł