Aukcja nr 6

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MONETY OBCE  ROSJA
522 ROSJA / Piotr I 1682-1725
znak brodowy 1705, Aw: Broda i napis oraz kontramarka, Rw: Orzeł carski i data
300 zł
523 ROSJA / Piotr I 1682-1725
rubel 1725, Moskwa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Krzyż złożony z 4 liter P i napis,Dav.1662
200 zł
524 ROSJA / Piotr II 1727-1730
rubel 1729, Moskwa, j.w., Harris 27, Dav.1669
300 zł
240 zł
525 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1756, Moskwa, złoto, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Harris89, Fr.100
370 zł
380 zł
526 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Harris 82,Dav.1677
200 zł
160 zł
527 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1759, Petersburg, j.w., Harris 86, Dav.l681
200 zł
180 zł
528 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
10 rubli 1765, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Cztery tarcze herbowe, datai napis, Harris 172, Fr.112
1 050 zł
1 340 zł
529 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
10 rubli 1775, Petersburg, j.w., Harris 172, Fr.112
650 zł
1 060 zł
530 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
10 rubli 1783, Petersburg, j.w., Harris 173, Fr.112
960 zł
1 220 zł
531 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
połtina 1777, Petersburg, złoto, Aw: Popiersie i napis, Rw: Monogram i napis,Harris 162, Fr.119
150 zł
280 zł
532 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
5 kopiejek 1789, Ekaterinburg, Aw: Monogram i data, Rw: Orzeł carski i nominał,Harris 138
50 zł
40 zł
533 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 rubli 1845, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, Harris 346, Fr.138
320 zł
280 zł
534 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 rubli 1849, Petersburg, j.w., Harris 346, Fr.138
300 zł
535 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1862, Petersburg, j.w., Harris 406, Fr.146
300 zł
310 zł
536 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1879, Petersburg, j.w., Harris 406, Fr.146
300 zł
280 zł
537 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
3 ruble 1874, Petersburg, j.w., Harris 404, Fr.147
350 zł
280 zł
538 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
10 rubli 1894, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski, nominał i data,Harris 427, Fr.150
900 zł
910 zł
539 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Insygnia koronacyjnew wieńcu i nominał, Harris 422, Dav.291
120 zł
540 ROSJA / ZSRR
rubel 1924, Moskwa, Aw: Godło i napis, Rw: Stojący chłop i robotnik, Harris 533,moneta w stanie gabinetowym
25 zł
20 zł
541 ROSJA / ZSRR
monety rosyjskie bite dla Chin i Mongolii: 1 zołotnik b.d., Aw: Orzeł, Rw: Napis
200 zł