Aukcja nr 6
USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
522 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 znak brodowy 1705, Aw: Broda i napis oraz kontramarka, Rw: Orzeł carski i data |
III VF |
300 zł | |
523 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 rubel 1725, Moskwa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Krzyż złożony z 4 liter P i napis,Dav.1662 |
III VF |
200 zł | |
524 | ROSJA / Piotr II 1727-1730 rubel 1729, Moskwa, j.w., Harris 27, Dav.1669 |
300 zł 240 zł
525 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1756, Moskwa, złoto, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Harris89, Fr.100 |
II- EF- |
370 zł 380 zł
526 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł carski i napis, Harris 82,Dav.1677 |
200 zł 160 zł
527 | ROSJA / Elżbieta 1741-1761 rubel 1759, Petersburg, j.w., Harris 86, Dav.l681 |
200 zł 180 zł
528 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 10 rubli 1765, Petersburg, Aw: Popiersie i napis, Rw: Cztery tarcze herbowe, datai napis, Harris 172, Fr.112 |
1 050 zł 1 340 zł
529 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 10 rubli 1775, Petersburg, j.w., Harris 172, Fr.112 |
III VF |
650 zł 1 060 zł
530 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 10 rubli 1783, Petersburg, j.w., Harris 173, Fr.112 |
960 zł 1 220 zł
531 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 połtina 1777, Petersburg, złoto, Aw: Popiersie i napis, Rw: Monogram i napis,Harris 162, Fr.119 |
150 zł 280 zł
532 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 5 kopiejek 1789, Ekaterinburg, Aw: Monogram i data, Rw: Orzeł carski i nominał,Harris 138 |
II+ EF+ |
50 zł 40 zł
533 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 5 rubli 1845, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, Harris 346, Fr.138 |
I- UNC- |
320 zł 280 zł
534 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 5 rubli 1849, Petersburg, j.w., Harris 346, Fr.138 |
II+ EF+ |
300 zł | |
535 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1862, Petersburg, j.w., Harris 406, Fr.146 |
II+ EF+ |
300 zł 310 zł
536 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1879, Petersburg, j.w., Harris 406, Fr.146 |
II+ EF+ |
300 zł 280 zł
537 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 3 ruble 1874, Petersburg, j.w., Harris 404, Fr.147 |
II- EF- |
350 zł 280 zł
538 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 10 rubli 1894, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski, nominał i data,Harris 427, Fr.150 |
900 zł 910 zł
539 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Insygnia koronacyjnew wieńcu i nominał, Harris 422, Dav.291 |
II+ EF+ |
120 zł | |
540 | ROSJA / ZSRR rubel 1924, Moskwa, Aw: Godło i napis, Rw: Stojący chłop i robotnik, Harris 533,moneta w stanie gabinetowym |
I UNC |
25 zł 20 zł
541 | ROSJA / ZSRR monety rosyjskie bite dla Chin i Mongolii: 1 zołotnik b.d., Aw: Orzeł, Rw: Napis |
I- UNC- |
200 zł |