Aukcja nr 6

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MEDALE  NIEMCY
medal niedatowany, sygnowany S.D. (Sebastian Dadler- z okresu pobytu na dworzesaskim, prawdopodobn.. medal niedatowany, sygnowany S.D. (Sebastian Dadler- z okresu pobytu na dworzesaskim, prawdopodobn..
416 NIEMCY
medal niedatowany, sygnowany S.D. (Sebastian Dadler- z okresu pobytu na dworzesaskim, prawdopodobnie 1628 r.), Aw: Na rozrzuconych trofeach wojennychpersonifikacja Wo..
600 zł
medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, P.. medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, P..
417 NIEMCY
medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, Polski i Danii na chrzest córki króla pruskiego ZofiiWilhelminy, Aw: ..
240 zł
195 zł
medal sygnowany I.ABRAHAM i syn wybity ku czci Mojżesza Mendelssohna,Aw: Popiersie i napis wokoło,.. medal sygnowany I.ABRAHAM i syn wybity ku czci Mojżesza Mendelssohna,Aw: Popiersie i napis wokoło,..
418 NIEMCY
medal sygnowany I.ABRAHAM i syn wybity ku czci Mojżesza Mendelssohna,Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Czaszka i motyl nad którą napis: PHAEDONw odcinku NATUS MDCCXXI..
280 zł
245 zł
medal niesygnowany chrzcielny (XVIII-wieczny), Aw: Nagie dziecko przed trzemaniewiastami personifi.. medal niesygnowany chrzcielny (XVIII-wieczny), Aw: Nagie dziecko przed trzemaniewiastami personifi..
419 NIEMCY
medal niesygnowany chrzcielny (XVIII-wieczny), Aw: Nagie dziecko przed trzemaniewiastami personifikacjami Wiary, Nadziei i Miłości, wokół napis: HIERGLAENTZT DER CHRI..
250 zł
medal sygnowany LESR, wybity w 1817 r. w trzechsetną rocznicę Reformacji, Aw:Popiersie Lutra i wok.. medal sygnowany LESR, wybity w 1817 r. w trzechsetną rocznicę Reformacji, Aw:Popiersie Lutra i wok..
420 NIEMCY
medal sygnowany LESR, wybity w 1817 r. w trzechsetną rocznicę Reformacji, Aw:Popiersie Lutra i wokół napis, Rw: Napis w wieńcu z gałązek laurowychi dębowych, srebro 2..
50 zł
medal sygnowany Loos wybity w 1817 r. ku czci dr Johanna Goercke, generalnegochirurga armii pruski.. medal sygnowany Loos wybity w 1817 r. ku czci dr Johanna Goercke, generalnegochirurga armii pruski..
421 NIEMCY
medal sygnowany Loos wybity w 1817 r. ku czci dr Johanna Goercke, generalnegochirurga armii pruskiej, Aw: Popiersie w mundurze wojskowym i wokół napisyw dwóch rzędach..
240 zł
230 zł
medal sygnowany C. PFEUFFER wybity w 1840 r. z okazji koronacji królapruskiego Fryderyka Wilhelma .. medal sygnowany C. PFEUFFER wybity w 1840 r. z okazji koronacji królapruskiego Fryderyka Wilhelma ..
422 NIEMCY
medal sygnowany C. PFEUFFER wybity w 1840 r. z okazji koronacji królapruskiego Fryderyka Wilhelma IV, Aw: Głowa króla i napis wokół, Rw: Insygniakoronacyjne na tle uk..
100 zł
medal sygnowany A.B. (Börsch), wybity w 1894 r. na czterechsetną rocznicępoświęcenia kościoła Mari.. medal sygnowany A.B. (Börsch), wybity w 1894 r. na czterechsetną rocznicępoświęcenia kościoła Mari..
423 NIEMCY
medal sygnowany A.B. (Börsch), wybity w 1894 r. na czterechsetną rocznicępoświęcenia kościoła Marii Panny w Monachium, Aw: Widok kościoła i wokółnapis, Rw: Maria Pann..
100 zł
80 zł
medal sygnowany Lauer, wybity w 1899 r. z okazji wzniesienia pomnika Ernesta IIksięcia Sachsen-Cob.. medal sygnowany Lauer, wybity w 1899 r. z okazji wzniesienia pomnika Ernesta IIksięcia Sachsen-Cob..
424 NIEMCY
medal sygnowany Lauer, wybity w 1899 r. z okazji wzniesienia pomnika Ernesta IIksięcia Sachsen-Coburg-Gotha (sasko-kobursko-gotajskiego), Aw: Fragment po-mnika przeds..
600 zł
medal sygnowany G. LOOS D. BERLIN, Krüger SC. SCHULTZ FEC, wybityw Berlinie poświęcony Auguście Wi.. medal sygnowany G. LOOS D. BERLIN, Krüger SC. SCHULTZ FEC, wybityw Berlinie poświęcony Auguście Wi..
425 NIEMCY
medal sygnowany G. LOOS D. BERLIN, Krüger SC. SCHULTZ FEC, wybityw Berlinie poświęcony Auguście Wiktorii von Schleswig-Holstein-Sonder-burg-Augustenburg, żonie cesarz..
150 zł
170 zł
medal sygnowany E. WEIGAND SC, poświęcony jubileuszowi pary cesarskiejWilhelmowi II i Auguście Wik.. medal sygnowany E. WEIGAND SC, poświęcony jubileuszowi pary cesarskiejWilhelmowi II i Auguście Wik..
426 NIEMCY
medal sygnowany E. WEIGAND SC, poświęcony jubileuszowi pary cesarskiejWilhelmowi II i Auguście Wiktorii, Aw: Popiersia pary cesarskiej i wokół napis,Rw: Napis, srebro..
80 zł
medal sygnowany L. CHR LAUER NUERNBERG, wybity w 1914 r. z okazjiwygłoszenia mowy tronowej 4 sierp.. medal sygnowany L. CHR LAUER NUERNBERG, wybity w 1914 r. z okazjiwygłoszenia mowy tronowej 4 sierp..
427 NIEMCY
medal sygnowany L. CHR LAUER NUERNBERG, wybity w 1914 r. z okazjiwygłoszenia mowy tronowej 4 sierpnia 1914 r. przez cesarza Wilhelma II, Aw:Głowa cesarza i wokół napi..
40 zł
medal sygnowany BALL BERLIN, wybity w 1915 r. z okazji zdobycia Warszawyprzez wojska niemieckie po.. medal sygnowany BALL BERLIN, wybity w 1915 r. z okazji zdobycia Warszawyprzez wojska niemieckie po..
428 NIEMCY
medal sygnowany BALL BERLIN, wybity w 1915 r. z okazji zdobycia Warszawyprzez wojska niemieckie pod dowództwem księcia Leopolda Bawarskiego, Aw:Popiersie księcia Leop..
100 zł
125 zł
medal sygnowany BALL BERLIN, Fr.ELIE, wybity w 1915 r. z okazji zdobyciaprzez armię niemiecką Brze.. medal sygnowany BALL BERLIN, Fr.ELIE, wybity w 1915 r. z okazji zdobyciaprzez armię niemiecką Brze..
429 NIEMCY
medal sygnowany BALL BERLIN, Fr.ELIE, wybity w 1915 r. z okazji zdobyciaprzez armię niemiecką Brześcia Litewskiego, Aw: Popiersie dowódcy generałavon Mackensena, gałą..
100 zł
80 zł
medal sygnowany L CHR. LAUER NUERNBERG, wybity w 1924 r. dla upamięt-nienia przelotu sterowca Zepp.. medal sygnowany L CHR. LAUER NUERNBERG, wybity w 1924 r. dla upamięt-nienia przelotu sterowca Zepp..
430 NIEMCY
medal sygnowany L CHR. LAUER NUERNBERG, wybity w 1924 r. dla upamięt-nienia przelotu sterowca Zeppelin z Niemiec do Ameryki, Aw: Popiersie dr HugoEckenera i napis, Rw..
100 zł
80 zł