Aukcja 6 / 417

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MEDALE  NIEMCY

medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, Polski i Danii na chrzest córki króla pruskiego ZofiiWilhelminy, Aw: Głowy Fryderyka I króla pruskiego, Fryderyka Augusta I królaPolski i Fryderyka IV króla Danii, Rw: Napis, Merseb.1464, brąz złocony 44 mm,38.7 g.

Numer: 417
Opis: NIEMCY. medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, Polski i Danii na chrzest córki króla pruskiego ZofiiWilhelminy, Aw: Głowy Fryderyka I króla pruskiego, Fryderyka Augusta I królaPolski i Fryderyka IV króla Danii, Rw: Napis, Merseb.1464, brąz złocony 44 mm,38.7 g.
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 20-11-1993
Cena szacunkowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 192 zł
Cena wylicytowana: 195 zł
Ilość odsłon: 1178