Aukcja 6 / 416

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MEDALE  NIEMCY

medal niedatowany, sygnowany S.D. (Sebastian Dadler- z okresu pobytu na dworzesaskim, prawdopodobnie 1628 r.), Aw: Na rozrzuconych trofeach wojennychpersonifikacja Wojny i Pokoju, nad nimi amorek i wokół napis, Rw: Wojownikrzymski przyjmujący z rąk nagiej niewiasty koronę, pomiędzy nimi u dołu kulai wokół napis, Więcek 42, Schulmann 72, srebro 52,5 mm, 31,9 g.

Numer: 416
Opis: NIEMCY. medal niedatowany, sygnowany S.D. (Sebastian Dadler- z okresu pobytu na dworzesaskim, prawdopodobnie 1628 r.), Aw: Na rozrzuconych trofeach wojennychpersonifikacja Wojny i Pokoju, nad nimi amorek i wokół napis, Rw: Wojownikrzymski przyjmujący z rąk nagiej niewiasty koronę, pomiędzy nimi u dołu kulai wokół napis, Więcek 42, Schulmann 72, srebro 52,5 mm, 31,9 g.
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1109