Aukcja 6 / 417
USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, Polski i Danii na chrzest córki króla pruskiego ZofiiWilhelminy, Aw: Głowy Fryderyka I króla pruskiego, Fryderyka Augusta I królaPolski i Fryderyka IV króla Danii, Rw: Napis, Merseb.1464, brąz złocony 44 mm,38.7 g.
Numer: | 417 |
Opis: | NIEMCY. medal sygnowany C.W. (Christian Wermuth) wybity w 1709 r. w Berlinie z okazjizjazdu królów Prus, Polski i Danii na chrzest córki króla pruskiego ZofiiWilhelminy, Aw: Głowy Fryderyka I króla pruskiego, Fryderyka Augusta I królaPolski i Fryderyka IV króla Danii, Rw: Napis, Merseb.1464, brąz złocony 44 mm,38.7 g. |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 20-11-1993 |
Cena szacunkowa: | 240 zł |
Cena wywoławcza: | 192 zł |
Cena wylicytowana: | 195 zł |
Ilość odsłon: 1295