Aukcja 6 / 356

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MEDALE  Polska

medal niesygnowany (Jan Höhn-junior) wybity w 1675 r. z okazji śmierci rodzicówksiężniczki Ludwiki Karoliny Radziwiłłówny, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pozo-stawiony w gnieździe ptak przez dwa inne odlatujące ku słońcu, tarcza herbowaoparta o pień drzewa, w tle panorama Birż, napis BIRSE, u dołu napis: PATER MEET MATER MEA DERELIQVER ME DOM A ASSUMPSIT ME PS XXVII VX(ojciec mój i matka moja opuścili mnie, ale Pan mnie przyjął, Psalm 27 wiersz 10),H-Cz.4016 R2, Racz.247, ciekawy medal związany z osieroceniem księżniczkiw wieku 8 lat, srebro 42 mm, 27,0 g. piękna stara patyna

Numer: 356
Opis: Polska. medal niesygnowany (Jan Höhn-junior) wybity w 1675 r. z okazji śmierci rodzicówksiężniczki Ludwiki Karoliny Radziwiłłówny, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pozo-stawiony w gnieździe ptak przez dwa inne odlatujące ku słońcu, tarcza herbowaoparta o pień drzewa, w tle panorama Birż, napis BIRSE, u dołu napis: PATER MEET MATER MEA DERELIQVER ME DOM A ASSUMPSIT ME PS XXVII VX(ojciec mój i matka moja opuścili mnie, ale Pan mnie przyjął, Psalm 27 wiersz 10),H-Cz.4016 R2, Racz.247, ciekawy medal związany z osieroceniem księżniczkiw wieku 8 lat, srebro 42 mm, 27,0 g. piękna stara patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 20-11-1993
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 800 zł
Ilość odsłon: 422