Aukcja 6 / 355
USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
medal niesygnowany podobny do poprzedniego, Aw: j.w., Rw: Popiersie królowej w lewo, H-Cz.2393 R4, Racz.-, dobra stara patyna, srebro 38,5 mm, 27,8 g.
Numer: | 355 |
Opis: | Polska. medal niesygnowany podobny do poprzedniego, Aw: j.w., Rw: Popiersie królowej w lewo, H-Cz.2393 R4, Racz.-, dobra stara patyna, srebro 38,5 mm, 27,8 g. |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 20-11-1993 |
Cena szacunkowa: | 700 zł |
Cena wywoławcza: | 560 zł |
Cena wylicytowana: | 1 120 zł |
Ilość odsłon: 1570