Aukcja nr 59

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  MONETY ZAGRANICZNE  FRANCJA
880 FRANCJA / Ludwik XIV Wielki 1643-1715
louis d’or typu \a l’ecu\" 1690 D
6 000 zł
5 500 zł
881 FRANCJA / Ludwik XIV Wielki 1643-1715
1/2 ecu typu \8 L\" 1690/A
400 zł
882 FRANCJA / Ludwik XIV Wielki 1643-1715
1/2 ecu typu \8 L\" 1691/9
750 zł
700 zł
883 FRANCJA / Ludwik XIV Wielki 1643-1715
1/2 ecu typu \8 L\" 1691/B
400 zł
884 FRANCJA / Napoleon I - jako imperator 1804-1814
5 franków 1806 BB, Strasbourg, Gad. 581, drobne uszkodzenia powierzchni, patyna
400 zł
750 zł
885 Lotaryngia, Salm / Franciszek II z Vaudémont 1625-1632
teston 1626, Badenweiler, Aw: Popiersie w prawo, FRANC II D G DVX LOTH MARCH D C B G, Rw: Ukoronowana tarcza herbowa, u góry data, MONETA NOVA BA CVSA, Joseph-Salm 20..
600 zł
1 100 zł