Aukcja nr 59
USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
880 | FRANCJA / Ludwik XIV Wielki 1643-1715 louis d’or typu \a l’ecu\" 1690 D |
II+ EF+ |
6 000 zł 5 500 zł
881 | FRANCJA / Ludwik XIV Wielki 1643-1715 1/2 ecu typu \8 L\" 1690/A |
III VF |
400 zł | |
882 | FRANCJA / Ludwik XIV Wielki 1643-1715 1/2 ecu typu \8 L\" 1691/9 |
II- EF- |
750 zł 700 zł
883 | FRANCJA / Ludwik XIV Wielki 1643-1715 1/2 ecu typu \8 L\" 1691/B |
III VF |
400 zł | |
884 | FRANCJA / Napoleon I - jako imperator 1804-1814 5 franków 1806 BB, Strasbourg, Gad. 581, drobne uszkodzenia powierzchni, patyna |
III VF |
400 zł 750 zł
885 | Lotaryngia, Salm / Franciszek II z Vaudémont 1625-1632 teston 1626, Badenweiler, Aw: Popiersie w prawo, FRANC II D G DVX LOTH MARCH D C B G, Rw: Ukoronowana tarcza herbowa, u góry data, MONETA NOVA BA CVSA, Joseph-Salm 20.. |
III VF |
600 zł 1 100 zł