Aukcja nr 58
USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w:
A58
› POLSKA NOWOŻYTNA od XVI wieku
› Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
567 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, złoto 3.89 g, Plage 299, Bitkin 1075 (R) |
4 500 zł 3 800 zł
568 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 299, Bitkin 1075 (R), ślad po zawieszce |
4 000 zł 5 000 zł
569 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.92 g, Plage 301, Bitkin 1076 (R), drobne rysy w tle, ale ładnie zachowane |
II- EF- |
6 000 zł 5 250 zł
570 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1836, Petersburg, złoto 3.86 g, Plage 303, Bitkin 1077 (R), uszkodzone obrzeże |
III/III+ VF/VF+ |
4 500 zł | |
571 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.90 g, Plage 305, Bitkin 1078 (R) |
II- EF- |
6 000 zł | |
572 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1084 -korona wysoka, bardzo ładne |
II/II- EF/EF- |
1 000 zł 1 200 zł
573 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083 -korona szeroka, lekko zacięte na rancie, mennicza wada bicia, ale bardzo ładny egzemplarz |
II/II- EF/EF- |
1 000 zł 850 zł
574 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083 -korona szeroka, ładnie zachowane |
II+/II- |
1 000 zł 1 600 zł
575 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1084 -korona szeroka, mennicza wada na awersie |
II+/II- |
700 zł 800 zł
576 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1834, Petersburg, Plage 318 -po 1 i 7 kępce liści 2 jagody, Bitkin 1085 (R) -korona wysoka, patyna, rzadszy rocznik |
800 zł 1 400 zł
577 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323 -po 4 kępce liści 2 jagody, Bitkin 1087 -korona szeroka, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS63, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
2 000 zł 9 000 zł
578 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835/3, Petersburg, przebitka daty, Plage 322, Bitkin 1087 |
II- EF- |
1 250 zł 1 300 zł
579 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, Bitkin 1131 (R), patyna, rzadkie |
II- EF- |
1 000 zł 1 700 zł
580 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 321 -po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka, Bitkin 1087 -korona szeroka, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
800 zł 750 zł
581 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323 -po 4 kępce liści 2 jagody, Bitkin 1087 -korona szeroka |
II- EF- |
800 zł 640 zł
582 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 325 -po 3 i 4 kępce liści 1 jagoda, Bitkin 1089 -korona szeroka, ładna patyna, piękny blask menniczy |
II+/I- EF+/UNC- |
1 500 zł 1 800 zł
583 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 326 -po 3 i 4 kępce liści po 2 jagódki, Bitkin 1089 -korona szeroka, patyna, na obrzeżu mennicza wada krążka, bardzo .. |
II/II+ EF/EF+ |
1 250 zł 1 500 zł
584 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage 328 -po 3 i 4 kępce liści po 2 jagódki, Bitkin 1132 |
II- EF- |
1 000 zł 1 400 zł
585 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327 -po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka, Bitkin 1090 -korona wysoka, moneta lekko wypukła |
II- EF- |
700 zł 1 200 zł
586 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333 -duże cyfry daty, Bitkin 1133, moneta z ładnym blaskiem menniczym i bardzo ładnie zachowana |
II+ EF+ |
1 250 zł 2 000 zł