Aukcja nr 58
USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w:
A58
› POLSKA NOWOŻYTNA od XVI wieku
› Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
540 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1817, Warszawa, złoto 9.81 g, Plage 1, Bitkin 804 (R1), rzadkie |
II- EF- |
12 500 zł 16 000 zł
541 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, złoto 9.75 g, Plage 2, Bitkin 805 (R), rzadkie |
II- EF- |
12 500 zł 16 000 zł
542 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1822, Warszawa, złoto 9.77 g, Plage 7, Bitkin 810 (R1), minimalnie justowane, drobne uderzenia na obrzeżu, rzadszy rocznik, bardzo ładne |
II+ EF+ |
35 000 zł | |
543 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, złoto 4.89 g, Plage 11, Bitkin 812 (R) |
III+/II- VF+/EF- |
7 500 zł 6 500 zł
544 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, złoto 4.87 g, Plage 11, Bitkin 812 (R), lekko zacięte na krawędzi |
III VF |
6 000 zł 4 800 zł
545 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1825, Warszawa, złoto 4.89 g, Plage 18, Bitkin 818 (R2), Berezowski 65 zł., na awersie przed głową małe uszkodzenie tla, minimalnie justowane, bardzo ładne.. |
II-/II+ |
15 000 zł 20 000 zł
546 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1820, Warszawa, Plage 23, Bitkin 819 (R), patyna, bardzo ładne |
12 500 zł 10 000 zł
547 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1822, Warszawa, Plage 25 (R), Bitkin 821 (R), Berezowski 30 zł., na obrzeżu mennicza wada, minimalnie justowane, patyna, bardzo ładnie zachowane i rzadkie |
II/II+ EF/EF+ |
12 500 zł 17 000 zł
548 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1822, Warszawa, Plage 25 (R), Bitkin 821 (R), Berezowski 30 zł., justowane, tło monety naprawiane |
III VF |
8 000 zł 6 400 zł
549 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, piękne |
II+ EF+ |
2 000 zł 2 200 zł
550 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, delikatnie justowane |
II- EF- |
1 000 zł 800 zł
551 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1819, Warszawa, Plage 64, Bitkin 843, defekt krążka na awersie, ale egzemplarz bez śladów obiegu |
I UNC |
1 000 zł | |
552 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, moneta justowana, ale bardzo ładnie zachowana |
II+ EF+ |
1 000 zł 850 zł
553 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze polskie 1835, Warszawa, Iger KK.35.1.a (R4), Berezowski 10 zł, rzadkie |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 2 000 zł