Aukcja nr 58
USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
346 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, rozetka z prawej strony herbu Lewart, Iger L.95.3.d (R2), niedobity, patyna, rzadki |
III VF |
300 zł 600 zł
347 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.6.a (R1), piękny |
II+ EF+ |
500 zł 1 600 zł
348 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), bardzo ładny |
II/II+ EF/EF+ |
400 zł 1 200 zł
349 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.1.a (R3), ale cyfra 9 za literą I, tęczowa patyna |
II+ EF+ |
300 zł 1 400 zł
350 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, Iger L.96.5.a (R) |
II+ EF+ |
300 zł 800 zł
351 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597 Lublin, monogram zarządcy mennicy Melchiora Reysnera bez obwódki, awers Iger L.97.24.c, rewers Iger L.97.25.a, bardzo rzadki |
II+ EF+ |
500 zł 1 600 zł
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, awers Iger L.97.2.d/-, nie notowany typ rewersu -herb Lewart pomiędzy końcówką daty 97 i znakiem menniczym (nieznanego dzierżawcy, prawdopodobnie.. |
III+/II- VF+/EF- |
3 000 zł 4 100 zł
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, końcówka daty rozdzielona literami I - F i herbem Lewart, L.97.8.a (R5), bardzo rzadki |
II- EF- |
2 000 zł 4 400 zł
354 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, data 9-7 po bokach Orła, Iger L.97.14.a (R4), patyna, bardzo rzadki |
II- EF- |
1 000 zł 1 600 zł
355 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, monogram Melchiora Reysnera bez obwódki, Iger L.97.25.c (R1), patyna, piękny |
II+/I- EF+/UNC- |
400 zł 600 zł
356 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, pełna data u dołu rewersu, Iger L.98.h (R), nieco inny napis na awersie SIG III D - G REX P M D L, interpunkcja w postaci krzyżyków na rewersie, .. |
I/I- UNC/UNC- |
600 zł 1 600 zł
357 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Lublin, z lewej strony herbu Lewart litera L, z prawej końcówka daty, Iger L.99.1.a |
II/II+ EF/EF+ |
300 zł 400 zł
358 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), moneta w pudełku PCGS z cartyfikatem MS 64, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 000 zł 2 400 zł
359 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.b (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 63, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
1 000 zł 1 300 zł
360 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a, piękny |
I UNC |
500 zł 1 400 zł
361 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 63, patyna, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
1 000 zł 1 600 zł
362 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1603, Kraków, Iger K.03.1.a (R1), bardzo ładny |
I- UNC- |
500 zł 1 500 zł
363 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, litera K rozdziela pełną datę, Iger K.06.1.b (R2), T. 4, rzadki |
750 zł 1 500 zł
364 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1606, Kraków, litera K rozdziela pełną datę, Iger K.06.1.b (R2), T. 4, drobna wada krążka, rzadki |
750 zł 800 zł
365 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Wilno, pod popiersiem herb Korczak (podskarbiego Macieja Wojny), Iger V.89.1.a (R5), Ivanauskas 5SV4-2, T. 25, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 55,.. |
II+/I- EF+/UNC- |
4 000 zł 5 000 zł