Aukcja nr 58

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
340 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.2.c, moneta dwukrotnie uderzona stemplem
300 zł
550 zł
341 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Wschowa, Iger W.96.1.c, patyna
250 zł
480 zł
342 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.b/e
250 zł
340 zł
343 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b (R1)
300 zł
440 zł
344 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, odmiana ze znakiem Topór (zarządcy mennicy Kacpra Rytkiera), awers Iger L.95.1.a rewers Iger L.95.2.d, T. 25, ciemna patyna, bardzo rzadki
2 000 zł
6 500 zł
345 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, odmiana ze znakiem Topór, Iger L.95.2.b/c (R5), T. 25, lekko niedobity, ale bardzo rzadki
1 000 zł
1 400 zł
346 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, rozetka z prawej strony herbu Lewart, Iger L.95.3.d (R2), niedobity, patyna, rzadki
300 zł
600 zł
347 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.6.a (R1), piękny
500 zł
1 600 zł
348 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.2.a (R), bardzo ładny
II/II+
EF/EF+
400 zł
1 200 zł
349 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.1.a (R3), ale cyfra 9 za literą I, tęczowa patyna
300 zł
1 400 zł
350 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Lublin, Iger L.96.5.a (R)
300 zł
800 zł
351 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597 Lublin, monogram zarządcy mennicy Melchiora Reysnera bez obwódki, awers Iger L.97.24.c, rewers Iger L.97.25.a, bardzo rzadki
500 zł
1 600 zł
352 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, awers Iger L.97.2.d/-, nie notowany typ rewersu -herb Lewart pomiędzy końcówką daty 97 i znakiem menniczym (nieznanego dzierżawcy, prawdopodobnie..
III+/II-
VF+/EF-
3 000 zł
4 100 zł
353 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, końcówka daty rozdzielona literami I - F i herbem Lewart, L.97.8.a (R5), bardzo rzadki
2 000 zł
4 400 zł
354 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, data 9-7 po bokach Orła, Iger L.97.14.a (R4), patyna, bardzo rzadki
1 000 zł
1 600 zł
355 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, monogram Melchiora Reysnera bez obwódki, Iger L.97.25.c (R1), patyna, piękny
II+/I-
EF+/UNC-
400 zł
600 zł
356 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, pełna data u dołu rewersu, Iger L.98.h (R), nieco inny napis na awersie SIG III D - G REX P M D L, interpunkcja w postaci krzyżyków na rewersie, ..
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
1 600 zł
357 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, z lewej strony herbu Lewart litera L, z prawej końcówka daty, Iger L.99.1.a
II/II+
EF/EF+
300 zł
400 zł
358 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), moneta w pudełku PCGS z cartyfikatem MS 64, wyśmienity stan zachowania
1 000 zł
2 400 zł
359 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.b (R1), moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 63, wyśmienity egzemplarz
1 000 zł
1 300 zł