Aukcja nr 57
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w:
A57
401 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, małe litery na awersie i rewersie, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19 |
II- EF- |
200 zł | |
402 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.3.a (R), Ivanauskas 5SV44-22, ładnie zachowany |
II+ EF+ |
400 zł 650 zł
403 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.3.a (R), Ivanauskas 5SV44-22 |
250 zł 280 zł
404 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, Iger V.96.1.a (R), Ivanauskas 5SV45-22 |
300 zł 550 zł
405 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, Iger V.96.1.a (R), Ivanauskas 5SV45-22 |
300 zł 320 zł
406 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, herb Chalecki i lewek” przebity hakiem, Iger V.97.1.a (R7), Ivanauskas 5SV49-26 RRRR, T. 30, jeden z najrzadszych trojaków litewskich |
III VF |
15 000 zł | |
407 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, data przedzielona znakiem mennicy głowa wołowa” i herbem Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, ładny |
II+ EF+ |
400 zł 1 200 zł
408 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, data przedzielona znakiem mennicy głowa wołowa” i herbem Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, ładny |
II+ EF+ |
400 zł 460 zł
409 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, data przedzielona znakiem mennicy głowa wołowa” i herbem Chalecki, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV51-28 |
III+/II- VF+/EF- |
300 zł 460 zł
410 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, data przedzielona znakiem mennicy głowa wołowa” i herbem Chalecki, Iger V.98.2.a (R4), Ivanauskas 5SV54-31, T. 2, rzadki i bardzo ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
1 250 zł | |
411 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wilno, litera V pod herbem Łabędź (Andrzeja Zawiszy - podskarbiego litewskiego), Iger V.01.2.e (R3), Ivanauskas 5SV86-51, T. 8, czyszczony, szara patyna,.. |
III VF |
1 500 zł 3 400 zł
412 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1608, Wilno, herb Bogoria (Hieronima Wołłowicza - podskarbiego litewskiego) przedziela datę, Iger V.08.d/- (R4) -nowa odmiana, znaki półkrzyże przy III na rewe.. |
II- EF- |
4 000 zł 9 000 zł
413 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, małe popiersie króla, Iger R.88.1.a (R1), Gerbaszewski 19, rzadki |
300 zł 320 zł
414 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, duże popiersie króla, Iger R.88.2.a (R1), Gerbaszewski 13 |
250 zł 240 zł
415 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Iger R.89.3.c (R), Gerbaszewski 16, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
500 zł 850 zł
416 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, Iger R.90.2.c (R2), Gerbaszewski 16, rzadki typ monety z dużą głową |
750 zł 1 200 zł
417 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, Iger R.90.2.b (R2), Gerbaszewski 14, rzadki typ monety z dużą głową |
II/II+ EF/EF+ |
750 zł 1 200 zł
418 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Ryga, Iger R.91.1.d, Gerbaszewski 3, ładny |
II+ EF+ |
200 zł 200 zł
419 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.d, Gerbaszewski 17 a -mała głowa króla, miejscowa patyna, moneta wybita z końca blachy, ale bardzo ładna |
II+ EF+ |
200 zł | |
420 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Ryga, Iger R.99.1.- nie notuje odmiany z lilią po lewej stronie napisu GE, Gerbaszewski 1, rzadsza odmiana |
III VF |
600 zł 650 zł