Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  BANKNOTY
894 ANGLIA
fałszerstwo niemieckie z operacji bernhard” 20 funtów 15.08.1935, Londyn, seria 51 M, numeracja 18676, Pick 337.a, po konserwacji
IV/V
F/VG
300 zł
320 zł
895 FRANCJA
I Republika 1792-1794, asygnata na 50 liwrów 14.12.1792, seria 1912, numeracja 1476, Pick A72
III-
VF-
200 zł
160 zł
896 FRANCJA
Dyrektoriat 1795-1799 (L’an 4-7), asygnata na 25 franków 28. ventose An. 4eme (1796), Pick A83.b, rzadki wysoki nominał
III-
VF-
250 zł
320 zł
897 NIEMCY
Schleswig-Holstein, Altona, Königliches Finanz Kollegium, kwit na 2 talary i 24 szylingi 8.04.1808, numeracja 37283, dwie okrągłe suche pieczęci u góry, Pick S753.a, ..
IV
F
1 000 zł
898 ROSJA
Aleksander I 1801-1825, 5 rubli 1819, numeracja 791195, nieczytelny podpis kasjera (Лотиз?), Denisov A-10.1, Pick A17, ubytki na marginesach, rzadkie
V
VG
1 000 zł
1 400 zł