Aukcja 57 / 951

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  PLAKIETY

Józef Piłsudski -plakieta autorstwa Jana Raszki 1930, Popiersie marszałka w prawo, u góry napis J.PIŁSUDSKI, u dołu z prawej sygnatura JR, brąz lany 69 x 55 mm, Adam Więcek - Jan Raszka Medale i Plakiety, Wrocław 1972 poz. 120, bardzo rzadka, patyna

Numer: 951
Opis: Józef Piłsudski -plakieta autorstwa Jana Raszki 1930, Popiersie marszałka w prawo, u góry napis J.PIŁSUDSKI, u dołu z prawej sygnatura JR, brąz lany 69 x 55 mm, Adam Więcek - Jan Raszka Medale i Plakiety, Wrocław 1972 poz. 120, bardzo rzadka, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 650 zł
Ilość odsłon: 557