Aukcja 57 / 949

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  PLAKIETY

plakieta Mennicy Państwowej -Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 91 x 61 mm, Strzałkowski Plakiety 12, oryginalne pudełko mennicy, na stronie odwrotnej duża sygnatura mennicy, patyna, rzadka

Numer: 949
Opis: plakieta Mennicy Państwowej -Serce Chrystusa, plakieta niesygnowana autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, 1926, brąz 91 x 61 mm, Strzałkowski Plakiety 12, oryginalne pudełko mennicy, na stronie odwrotnej duża sygnatura mennicy, patyna, rzadka
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 374