Aukcja 57 / 819

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014

Ministerstwo Skarbu, asygnata na 20 złotych (1939), seria C, numeracja 0934832, Lucow 736 (R2), Moczydłowski B131, ze stemplem URZĄD SKARBOWY W WILNIE z 15.09.1939 (dwa tygodnie po wybuchu wojny) i podpisem na stronie odwrotnej, wyśmienity stan zachowania

Numer: 819
Opis: II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Bony na cele patriotyczne 1924-1939. Ministerstwo Skarbu, asygnata na 20 złotych (1939), seria C, numeracja 0934832, Lucow 736 (R2), Moczydłowski B131, ze stemplem URZĄD SKARBOWY W WILNIE z 15.09.1939 (dwa tygodnie po wybuchu wojny) i podpisem na stronie odwrotnej, wyśmienity stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: 150 zł
Ilość odsłon: 189