Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w:
A56
81 | Ratyzbona / Henryk II 1002-1024 denar 1009-1024, srebro 1.56 g, Hahn 29a1.5, lekko pęknięty, ale ładny |
800 zł 1 600 zł
82 | Ratyzbona / Henryk II 1002-1024 denar 1009-1024, srebro 1.55 g, Hahn 29c2, ładny |
800 zł 1 400 zł
83 | Ratyzbona / Henryk II 1002-1024 denar 1009-1024, srebro 1.62 g, Hahn 29a1.7, bardzo ładny |
1 000 zł 3 400 zł
84 | Ratyzbona / Henryk II 1002-1024 denar 1009-1024, srebro 1.56 g, Hahn 29c3, pęknięty |
750 zł 1 200 zł
85 | Ratyzbona / Henryk V 1018-1026 denar, srebro 1.34 g, Hahn 31f1, ładny |
500 zł 800 zł
86 | Ratyzbona / Henryk V 1018-1026 denar, srebro 1.41 g, Hahn 31b2, ładny |
500 zł 850 zł
87 | Ratyzbona / Henryk V 1018-1026 denar, srebro 1.39 g, Hahn 31d1 |
II- EF- |
400 zł 800 zł
88 | Salzburg / Henryk II 1002-1024 denar 1002-1009, srebro 1.35 g, Hahn 89b1 |
II- EF- |
800 zł 1 100 zł
89 | Salzburg / Henryk II 1002-1024 denar 1002-1009, srebro 1.24 g, Hahn 89a, pęknięty, patyna |
III- VF- |
300 zł | |
90 | Salzburg / Henryk II 1002-1024 denar 1009-1024, srebro 1.30 g, Hahn 93, bardzo ładny |
1 250 zł 3 400 zł
91 | Salzburg / Henryk II 1002-1024 denar 1009-1024, srebro 1.30 g, Hahn 94D, ładny |
1 250 zł 5 000 zł
92 | Salzburg / Henryk II 1002-1024 denar 1009-1024, srebro 0.89 g, Hahn 94D2 |
1 000 zł 1 000 zł
93 | Salzburg / Bp Hartwig 1009-1023 lub bp Günther 1024-1025 denar hybrydowy 1018-1025, 0.85 g, Kluge 269, Hahn - Aw: jak bp. Hartwig, typ 100 III, Rw: jak anonimowy bp. (przypisywany bp. Güntherowi 1024-1025, typ 103a4, bardzo.. |
III VF |
1 000 zł 1 100 zł
94 | Saksonia / Otto I - Otto III 955-1002 wczesny anonimowy denar krzyżowy X w., Aw: Świątynia, w niej OTTO, Rw: Krzyż z kulkami w polach, srebro 1.48 g, Dbg 1325, Kluge 49 |
II- EF- |
400 zł 550 zł
95 | Speyer / Henryk III 1039-1056 denar, Aw: Głowa na wprost, Rw: Łódź z nadbudową i wiosłami, NE ... VIT, srebro 1.05 g, Dbg 830, lekko niecentryczny |
500 zł 400 zł
96 | Strasburg / Otto I i bp Uto III 950-965 denar, Aw: Głowa króla w koronie w prawo, OTTO MPEA ..., Rw: Świątynia, ER...ANDA..., srebro 1.12 g, Dbg 932, Kluge 478, patyna |
III VF |
1 000 zł 800 zł
97 | Strasburg / Henryk II 1002-1024 denar, Aw: Korona, HENRICVS REX, Rw: Napis w formie krzyża ARGEN / TI / NA, w polach perełkowe łuki z gwiazdkami, srebro 0.98 g, Dbg 915, Kluge 80 |
III VF |
400 zł 420 zł
98 | Strasburg / Henryk II 1002-1024 denar, Aw: Korona, HENRICVS REX, Rw: Napis w formie krzyża ARGEN / TI / NA, w polach perełkowe łuki z gwiazdkami, srebro 1.08 g, Dbg 915, Kluge 80, niedobity, patyna |
III VF |
600 zł 480 zł
99 | Strasburg / Henryk II 1002-1024 denar, Aw: Popiersie w koronie w prawo, Rw: Napis w formie krzyża ARGEN / TI / NA, w polach lilie, srebro 1.33 g, Dbg 918, Kluge 81, patyna |
III- VF- |
300 zł | |
100 | Strasburg / Henryk II 1002-1024 denar, Aw: Głowa w koronie na wprost, Rw: Napis w formie krzyża ARGEN / TI / NA, w polach wieże kościelne, srebro 1.32 g, Dbg 920, Kluge 82, niedobity |
III VF |
500 zł 400 zł