Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w:
A56
321 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Wilno, Iger V.91.1.a (R2), Ivanauskas 5SV19-11, rzadka moneta wybita techniką walcową |
II- EF- |
4 000 zł 3 500 zł
322 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Wilno, Iger V.91.3.a, Ivanauskas 5SV24-13 |
II- EF- |
200 zł 360 zł
323 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, Iger V.93.1.a, Ivanauskas 5SV31-15, moneta w pudełku firmy PCGS z oceną MS 63, piękny |
I UNC |
500 zł 950 zł
324 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, Iger V.93.1.b, Ivanauskas 5SV34-15, ale końcówka napisu M D L, piękny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
400 zł 850 zł
325 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data u dołu po bokach herbu Chalecki, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
500 zł 900 zł
326 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-18, bardzo ładny, tęczowa patyna |
II+ EF+ |
300 zł 320 zł
327 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, herb Prus (Jana Isajkowskiego) pod herbem Chalecki, Iger V.95.2.a (R1), Ivanauskas 5SV43-21, piękny, patyna |
II+ EF+ |
350 zł 650 zł
328 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, herb Prus pod herbem Chalecki, Iger V.95.3.a (R1), Ivanauskas 5SV42-20, piękny, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 1 000 zł
329 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, Iger V.96.1.a (R), Ivanauskas 5SV45-22, patyna |
II- EF- |
250 zł 400 zł
330 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, znak mincerza Daniela Koste - Lewek przebity hakiem, obok herb Chalecki, Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas 5SV48-25, T. 3, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 600 zł
331 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, znak Lewek przebity hakiem, obok herb Chalecki, Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas 5SV48-25, T. 3 |
400 zł 700 zł
332 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, znak Lewek przebity hakiem, obok herb Chalecki, po bokach korony dwie rozetki, Iger V.96.2.b (R1), Ivanauskas 5SV48-25, T. 3 |
III+/II- VF+/EF- |
400 zł 500 zł
333 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-29, ciemna patyna, bardzo ładny |
II+ EF+ |
400 zł 440 zł
334 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, mniejsza głowa króla, Iger V.98.1.a (R1), Ivanauskas 5SV56-33, bardzo ładny i rzadki |
400 zł 950 zł
335 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, większa głowa króla, Iger V.98.1.b (R1), Ivanauskas 5SV59-36, rzadki, patyna |
500 zł 480 zł
336 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wilno, Iger V.99.1.b (R4), Ivanauskas 5SV65-40, T. 15, rzadki, patyna |
3 000 zł 3 000 zł
337 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wilno, Iger V.01.2.d (R3), Ivanauskas 5SV85-51, T. 8, rzadki i ładnie zachowany, patyna |
4 000 zł 5 500 zł
338 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wilno, Iger V.01.2.g/d (R3), Ivanauskas 5SV80-49, T. 8, rzadki i ładnie zachowany, patyna |
II- EF- |
3 000 zł 3 600 zł
339 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Wilno, Iger V.02.1.b (R5), Ivanauskas 5SV89-52, T. 20, bardzo rzadki i ładnie zachowany, patyna |
4 000 zł 4 000 zł
340 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, Iger R.88.2.a (R1), Gerbaszewski 15, ciemna patyna, ładny |
350 zł 380 zł