Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w:
A56
261 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.d (R1), piękny |
I- UNC- |
400 zł 800 zł
262 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Olkusz, na awersie SIG III DG REX PO M D LIT, Iger O.90.1 (R1) - brak tej odmiany napisowej, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
400 zł 800 zł
263 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Olkusz, Iger O.90.3.f (R1) podobny - nieco inne popiersie, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
250 zł 320 zł
264 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Olkusz, Aw: Popiersie króla w prawo w podwójnej wewnętrznej obwódce i napis wokoło, Rw: III / Herby: Orzeł, Snopek i Pogoń / GROS ARG / TRIP REG / POLONI.. |
25 000 zł | |
265 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Olkusz, Iger O.92.1.b/a (R2), rzadki i pięknie zachowany, patyna |
II+ EF+ |
500 zł 3 000 zł
266 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Olkusz, Iger O.93.3.d (R1), rzadki i pięknie zachowany, patyna |
II+ EF+ |
500 zł 3 000 zł
267 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.d, ciemna patyna |
II- EF- |
200 zł 240 zł
268 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.-/e, nie opisany wariant awersu SIG III D G R - POLONI M D LIT, piękny |
I UNC |
500 zł 1 700 zł
269 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.l, patyna |
II- EF- |
200 zł 240 zł
270 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.4.b, patyna |
200 zł 360 zł
271 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.d, piękna tęczowa patyna |
200 zł 340 zł
272 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Poznań, Iger P.90.7.a |
III VF |
125 zł | |
273 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.1.a, patyna |
200 zł 220 zł
274 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.1.c, wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
200 zł 700 zł
275 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, Iger P.96.7.a (R5), na rewersie Pogoń obrócona o 90 stopni w górę oraz napis POLONIE, moneta w pudełku firmy NGC z oceną AU 55, duża rzadkość, pa.. |
II+ EF+ |
1 500 zł 4 800 zł
276 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Poznań, Iger P.97.5.a, patyna |
150 zł 360 zł
277 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, tęczowa patyna |
III VF |
125 zł 160 zł
278 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak hybrydalny 1594, Bydgoszcz, Iger B.94.1.a (awers) / B.94.2.a (rewers) |
II- EF- |
300 zł 750 zł
279 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.-/f, nienotowane popiersie, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
2 000 zł 4 400 zł
280 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.9.b/f |
III+/II- VF+/EF- |
150 zł 280 zł