Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
627 | POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831 1 złoty 1831, podpis Głuszyński, bez numeracji, biały papier bez znaku wodnego, Lucow 132 (R7), Miłczak’05 - patrz A22, Miłczak’12 A22Waa, naddarcia, naprawiany konse.. |
V/VI VG/G |
600 zł 950 zł
628 | POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831 1 złoty 1831, podpis Głuszyński, numeracja 168838, papier ze znakiem wodnym, Lucow 133a (R6), Miłczak A22aa, przyzwoity stan zachowania, rzadki |
III/IV VF/F |
2 500 zł 2 400 zł
633 | POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831 asygnacja skarbowa na 200 złotych 1831, numeracja 3257, Lucow 196 (R3), Moczydłowski PL2 (R) |
III/IV VF/F |
600 zł | |
634 | POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831 asygnacja skarbowa na 500 złotych 1831, numeracja 4896, Lucow 197 (R4), Moczydłowski PL3 (R), ładnie zachowana |
III VF |
1 000 zł 800 zł