Aukcja nr 56
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
161 | Dolny Śląsk / Henryk I lub Henryk II 1201-1241 brakteat 1. poł. XIII w., Głowa w obwódce, imitacja napisu w otoku, srebro 0.13 g, Fbg 69, plamiasta patyna |
750 zł | |
162 | ŚLĄSK / Dolny Śląsk Obol lub szeroki brakteat zredukowany 2. poł. XIII w., Orzeł heraldyczny z głową zwróconą w lewo, srebro 0.33 g, Fbg. 800, ładny, patyna |
300 zł 550 zł
163 | Księstwo brzeskie / Bolesław III 1296-1348 kwartnik śląski, men. Brzeg?, Aw: Litera B, wokoło napis, Rw: Korona, wokoło napis, srebro 2.01g, Fbg 342, Gum-H. 328.e, WN 2003, Kluge-Berlin Museum, 48, bardzo ładn.. |
II- EF- |
5 000 zł 7 000 zł