Aukcja nr 56

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK
161 Dolny Śląsk / Henryk I lub Henryk II 1201-1241
brakteat 1. poł. XIII w., Głowa w obwódce, imitacja napisu w otoku, srebro 0.13 g, Fbg 69, plamiasta patyna
750 zł
162 ŚLĄSK / Dolny Śląsk
Obol lub szeroki brakteat zredukowany 2. poł. XIII w., Orzeł heraldyczny z głową zwróconą w lewo, srebro 0.33 g, Fbg. 800, ładny, patyna
300 zł
550 zł
163 Księstwo brzeskie / Bolesław III 1296-1348
kwartnik śląski, men. Brzeg?, Aw: Litera B, wokoło napis, Rw: Korona, wokoło napis, srebro 2.01g, Fbg 342, Gum-H. 328.e, WN 2003, Kluge-Berlin Museum, 48, bardzo ładn..
5 000 zł
7 000 zł