Aukcja 56 / 596
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Ferdinand Friedensburg - Codex Diplomaticus Silesiae, tom XIX, Wrocław 1899, egzemplarz z Muzeum Wrocławskiego -pieczęć wewnątrz w tekscie, wpisy, poprawki itp., dużo dodanych przypisów sugeruje prawdopodobieństwo, że był to egzemplarz samego Friedensburga, twarda płócienna oprawa, 264 strony, bardzo dobry stan zachowania
Numer: | 596 |
Opis: | Ferdinand Friedensburg - Codex Diplomaticus Silesiae, tom XIX, Wrocław 1899, egzemplarz z Muzeum Wrocławskiego -pieczęć wewnątrz w tekscie, wpisy, poprawki itp., dużo dodanych przypisów sugeruje prawdopodobieństwo, że był to egzemplarz samego Friedensburga, twarda płócienna oprawa, 264 strony, bardzo dobry stan zachowania |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 01-03-2014 |
Cena szacunkowa: | 150 zł |
Cena wywoławcza: | 120 zł |
Cena wylicytowana: | 260 zł |
Ilość odsłon: 1322