Aukcja 56 / 596

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Ferdinand Friedensburg - Codex Diplomaticus Silesiae, tom XIX, Wrocław 1899, egzemplarz z Muzeum Wrocławskiego -pieczęć wewnątrz w tekscie, wpisy, poprawki itp., dużo dodanych przypisów sugeruje prawdopodobieństwo, że był to egzemplarz samego Friedensburga, twarda płócienna oprawa, 264 strony, bardzo dobry stan zachowania

Numer: 596
Opis: Ferdinand Friedensburg - Codex Diplomaticus Silesiae, tom XIX, Wrocław 1899, egzemplarz z Muzeum Wrocławskiego -pieczęć wewnątrz w tekscie, wpisy, poprawki itp., dużo dodanych przypisów sugeruje prawdopodobieństwo, że był to egzemplarz samego Friedensburga, twarda płócienna oprawa, 264 strony, bardzo dobry stan zachowania
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-03-2014
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 260 zł
Ilość odsłon: 401