Aukcja 56 / 597

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Marian Gumowski - Podręcznik Numizmatyki Polskiej wydany nakładem Towarzystwa Numizmatycznego, w drukarni Czasu”, Kraków 1914, 296 stron, 80 tablic i 190 ilustracji w tekście, egzemplarz z księgozbioru dr. Bolesława Demela z własnoręcznymi notatkami właściciela, twarda oprawa w płótno z marmurkiem, na nieco uszkodzonym grzbiecie tłoczony złotymi literami napis Gumowski Numizmatyka POLSKA

Numer: 597
Opis: Marian Gumowski - Podręcznik Numizmatyki Polskiej wydany nakładem Towarzystwa Numizmatycznego, w drukarni Czasu”, Kraków 1914, 296 stron, 80 tablic i 190 ilustracji w tekście, egzemplarz z księgozbioru dr. Bolesława Demela z własnoręcznymi notatkami właściciela, twarda oprawa w płótno z marmurkiem, na nieco uszkodzonym grzbiecie tłoczony złotymi literami napis Gumowski Numizmatyka POLSKA
Stan: ,
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1278