Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  ŚREDNIOWIECZE  POMORZE
133 POMORZE
Strzałów (Stralsund), wit (witen), bez daty (przed 1381), Aw: Strzała, Rw: Krzyż ze strzałą w polu, srebro 1.18 g, Dbg. 259, patyna
200 zł
400 zł
134 POMORZE
Szczecin (Stettin), wit (witen), dez daty, XIV-XV w., Aw: Tarcza z głową gryfa na tle krzyża, Rw: Gryf kroczący w lewo, srebro 0.79 g, Dbg 251, patyna
200 zł
550 zł