Aukcja 55 / 1067

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013

odznaka pamiątkowa 2 Grupy Artylerii, srebro 45 x 45 mm, na stronie odwrotnej punca 800, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechowski s 193

Numer: 1067
Opis: odznaki Polskiego Rządu na Emigracji. odznaka pamiątkowa 2 Grupy Artylerii, srebro 45 x 45 mm, na stronie odwrotnej punca 800, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechowski s 193
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-11-2013
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł
Ilość odsłon: 1216