Aukcja 55 / 1064

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013

odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, alpaka 43 x 39 mm, na stronie odwrotnej punca ALP, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechowski ss 488-489, oraz legitymacja Nr 24850 dla strzelca Romana Sieradzkiego wydana 8.11.1946 roku

Numer: 1064
Opis: odznaki Polskiego Rządu na Emigracji. odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, alpaka 43 x 39 mm, na stronie odwrotnej punca ALP, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechowski ss 488-489, oraz legitymacja Nr 24850 dla strzelca Romana Sieradzkiego wydana 8.11.1946 roku
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-11-2013
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 200 zł
Ilość odsłon: 1504