Aukcja 55 / 1064
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, alpaka 43 x 39 mm, na stronie odwrotnej punca ALP, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechowski ss 488-489, oraz legitymacja Nr 24850 dla strzelca Romana Sieradzkiego wydana 8.11.1946 roku
Numer: | 1064 |
Opis: | odznaki Polskiego Rządu na Emigracji. odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, alpaka 43 x 39 mm, na stronie odwrotnej punca ALP, nakrętka sygnowana E.L.LORIOLI / MILANO ROMA, Sawicki/Wielechowski ss 488-489, oraz legitymacja Nr 24850 dla strzelca Romana Sieradzkiego wydana 8.11.1946 roku |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 23-11-2013 |
Cena szacunkowa: | 250 zł |
Cena wywoławcza: | 200 zł |
Cena wylicytowana: | 200 zł |
Ilość odsłon: 1713