Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w:
A54
101 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w., Lilia o dużych, wygiętych bocznych płatkach i szerokim, trójdzielnym korzeniu, Radzanowo Jędrysek-Migdalska 22 (?), srebro 0.2.. |
500 zł 400 zł
102 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Pastorał między dwiema dużymi kulkami, Wieleń 39, podobny do Dbg 166, lecz znacznie lżejszy a kulki większe, srebro 0.21 g |
500 zł 700 zł
103 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Przekrzyżowana strzała z rozszczepioną lotką, Wieleń 43, srebro 0.20 g |
III VF |
500 zł 500 zł
104 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Lew idący w lewo z głową zwróconą do tyłu i podwiniętym ogonem, Wieleń 189, srebro 0.16 g, zagięty i wykruszony |
400 zł 360 zł
105 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Orla noga w lewo, Wieleń 131, jak Dbg 122, lecz lekki, srebro 0.18 g, nieco pogięty |
III VF |
400 zł 360 zł
106 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Kogut idący w prawo, na kołnierzu perełki, Wieleń 150, srebro 0.17 g, spłaszczony, pęknięty |
III- VF- |
500 zł 550 zł
107 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Łagodny łuk, na nim trzy wieże ze stożkowymi dachami, pod łukiem mały, gruby skośny krzyż, Wieleń 122, srebro 0.17 g |
III VF |
500 zł 600 zł
108 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Sześciopłatkowa róża z wypukłym środkiem, Wieleń 67, srebro 0.16 g, pomięty |
III VF |
400 zł | |
109 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Głowa z długimi włosami na wprost, krótka szyja, Wieleń 204 lub podobny, Sarbsk 78 lub podobny, srebro 0.11 g, pognieciony |
III- VF- |
400 zł 320 zł
110 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., brakteat opisany przez Karola Beyera tymi słowami: ... rodzaj rusztowania, którego boczne pręty zginają się w łuki; w trzech pola.. |
500 zł 420 zł
111 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Delfin (?) w prawo, Sarbsk 93, srebro 0.09 g, zdaniem Dannenberga jest to ryba skręcona w prawo, może z łupem |
III VF |
400 zł 320 zł
112 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Roślina o trzech prostych liściach u góry i dwóch rozchylonych u dołu, Wieleń 83, srebro 0.30 g |
III VF |
500 zł 600 zł
113 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Litera A z górną poprzeczką, nad nią klin (monogram TA?), Wieleń 63, Sarbsk 5, srebro 0.19 g, pognieciony, postrzępiony |
500 zł 550 zł
114 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski Wielkopolska, brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Proporzec na długim krzyżu, z prawej nieokreślony przedmiot, Wieleń 28 (z prawej gwiazda), Pieniądz i banki w Wielk.. |
III VF |
500 zł 600 zł
115 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski Wielkopolska (?), brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Brama z siedmioma okrągłymi okienkami i dużym, łukowatym przejazdem, na budynku zatknięta lilia, w przejeździe .. |
500 zł 650 zł
116 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Głowa byka na wprost, między rogami kulka, Wieleń 166 odm., Sarbsk 29 odm. (w obu przypadkach bez kulki między rogami), srebro 0... |
III VF |
500 zł 550 zł
117 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Lilia na długiej łodydze skrzyżowanej z dwiema gałązkami palmowymi, Wieleń 81, srebro 0.14 g, złuszczenia powierzchni, ubytki koł.. |
500 zł 600 zł
118 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Koło o sześciu szprychach rozszerzanych ku końcom, obręcz pokrywa się z wałem; Podobny Wieleń 34, srebro 0.12 g, podgięty, ubytki.. |
III- VF- |
400 zł | |
119 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Strzała na szerokiej krokwi o poszerzonych podstawach, u dołu kulka; brak analogii w literaturze i skarbach, srebro 0.17 g, obłamana.. |
500 zł 420 zł
120 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Pole podzielone masywną belką, na niej krzyż kawalerski, pod nią łuk lub półksiężyc, w łuku kulka; brak analogii w literaturze i ska.. |
III VF |
500 zł 500 zł