Aukcja 54 / 116
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w:
A54
› ŚREDNIOWIECZE
› POLSKA
› Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Głowa byka na wprost, między rogami kulka, Wieleń 166 odm., Sarbsk 29 odm. (w obu przypadkach bez kulki między rogami), srebro 0.15 g, brak fragmentu kołnierza
Numer: | 116 |
Opis: | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski. brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Głowa byka na wprost, między rogami kulka, Wieleń 166 odm., Sarbsk 29 odm. (w obu przypadkach bez kulki między rogami), srebro 0.15 g, brak fragmentu kołnierza |
Stan: | III, Very Fine |
Data sprzedaży: | 08-06-2013 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 550 zł |
Ilość odsłon: 1240