Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
931 ROSJA
żeton pamiątkowy dla Zygmunta Aleksandrowicza Grzezińskiego 1883-1905, kapitana pułku Rjazcy, srebro 15.02 g, 37 x 26 mm, lekko uszkodzona emalia, oryginalne pudełko ..
2 000 zł
17 000 zł
932 ROSJA
owalny medal Na Pamiątkę Założenia Krasnostawskiego Bractwa Przenajświętszej Marii, koniec XIX w, mosiądz 63 x 44 mm, rzadki
600 zł
700 zł
933 WIELKA BRYTANIA
medal Za Wojnę Krymską 1854-1856, srebro 35.00 g, 36 mm, sygnatura B. WYON SC., patyna
500 zł
420 zł