Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
931 | ROSJA żeton pamiątkowy dla Zygmunta Aleksandrowicza Grzezińskiego 1883-1905, kapitana pułku Rjazcy, srebro 15.02 g, 37 x 26 mm, lekko uszkodzona emalia, oryginalne pudełko .. |
I UNC |
2 000 zł 17 000 zł
932 | ROSJA owalny medal Na Pamiątkę Założenia Krasnostawskiego Bractwa Przenajświętszej Marii, koniec XIX w, mosiądz 63 x 44 mm, rzadki |
600 zł 700 zł
933 | WIELKA BRYTANIA medal Za Wojnę Krymską 1854-1856, srebro 35.00 g, 36 mm, sygnatura B. WYON SC., patyna |
500 zł 420 zł