Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w:
A54
› POLSKA NOWOŻYTNA od XVI w.
› Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
606 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połuszka 1850, Warszawa, Plage 830, Bitkin 878 (R), rzadka i ładna |
750 zł 2 400 zł
607 | Monety zaboru rosyjskiego - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połuszka 1861, Warszawa, kropka po dacie, Plage 537, Bitkin 497 (R), rzadka, patyna |
400 zł 850 zł