Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
424 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1619, Ryga, odmiana z małą głową króla, Iger R.19.1.e (R3), Gerbaszewski podobny 1.15 (ale na awersie inna interpunkcja), T. 3, rzadki, patyna
900 zł
1 500 zł
425 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak anomalny 1600, zbliżony do Iger A.00.1.a, srebro wysokiej próby 1.88 g
250 zł
260 zł
426 Zygmunt III Waza 1587-1632
fałszerstwo z epoki trojaka z datą 1611, absolutnie fantazyjne napisy, srebro wysokiej próby 1.82 g
250 zł
400 zł
427 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1632, Elbląg, okupacja szwedzka z tytulaturą Gustawa Adolfa -emisja miejska, Iger E.32.1.a (R), nieco odmienny, AAJ 21, rzadki, wybity nieco uszkodzonym stempl..
250 zł
600 zł
428 Zygmunt III Waza 1587-1632
1/2 öre 1598, Sztokholm, AAH 22a, delikatna patyna
400 zł
429 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Lublin, Aw: Popiersie króla bez korony i napis wokoło SIGIS 3 D G - REX M D, Rw: Trzy tarcze herbowe i napis wokoło GROSVS R 97 E POLONI, H-Cz. -, T. 25, ..
3 000 zł
430 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1626, Gdańsk, wybity lekko niecentrycznie, ale bardzo ładnie zachowany
150 zł
130 zł
431 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1596, Malbork, T. 2, rzadki i ładny, patyna
500 zł
432 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1613, Gdańsk, odmiana z owalną tarczą, rzadki i ładnie zachowany, patyna
700 zł
1 000 zł
433 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1619, Kraków, patyna
200 zł
434 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1589, Wschowa, Aw: Tarcza herbowa Wschowy, powyżej litery C W F, po bokach tarczy data 15 - 89, Rw: Orzeł, H-Cz. 807 (R4), T. 20, zachowany połysk menniczy, rza..
2 000 zł
3 000 zł
435 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1594, Gdańsk, ładny
300 zł
436 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1595, Gdańsk, ładny
II/II+
EF/EF+
300 zł
437 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1596, Gdańsk, małe cyfry w dacie, pięknie zachowany
500 zł
438 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1596, Gdańsk, duże cyfry w dacie, ładny
II/II+
EF/EF+
300 zł
439 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1597, Gdańsk
II+/II-
250 zł
320 zł