Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w: A54  ŚREDNIOWIECZE
138 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Krzyż kawalerski, Przyłęk 1-2, Fbg 1039, srebro 0.26 g
400 zł
420 zł
139 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Krzyż kawalerski, na kołnierzu na przedłużeniu ramion krzyża cztery pary równoległych linii, Przyłęk 10, Lubomia 38, srebro 0.26 g
300 zł
240 zł
140 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Krzyż równoramienny o mocno rozszerzanych, wklęsło zakończonych ramionach; Gumowski, Krzyżackie brakteaty 19, Kroczyce 22, srebr..
400 zł
141 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Schematyczna głowa ludzka w koronie na wprost, Przyłęk 14, Lubomia 42, srebro 0.31 g
500 zł
400 zł
142 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Schematyczna głowa ludzka w koronie na wprost, Przyłęk 14, Lubomia 42, srebro 0.45 g, przebite na nierozpoznanym brakteacie inne..
500 zł
400 zł
143 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Schematyczna głowa ludzka w koronie na wprost, Przyłęk 14, Lubomia 42, srebro 0.22 g, brak fragmentu kołnierza
400 zł
400 zł
144 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Czterolistna rozeta z wgłębnym środkiem, Przyłęk 41, srebro 0.40 g
400 zł
420 zł
145 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Czterolistna rozeta z wgłębnym środkiem, Przyłęk 41, srebro 0.38 g
400 zł
400 zł
146 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Ptak ze złożonymi skrzydłami i wachlarzowatym ogonem w prawo, Przyłęk 31, srebro 0.34 g
400 zł
420 zł
147 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Ptak ze złożonymi skrzydłami i wachlarzowatym ogonem w prawo, Przyłęk 31, srebro 0.27 g, fragment kołnierza wyłamany
300 zł
320 zł
148 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Orzeł rozpostarty w lewo (patrzący), po trzy pióra w skrzydle, krótkie łapy, w ogonie trzy pióra, głowa lekko odchylona do tyłu,..
400 zł
320 zł
149 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Lilia o dużych, wygiętych bocznych płatkach i dwu wąskich płatkach w górze, Przyłęk 37, srebro 0.28 g
500 zł
400 zł
150 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Orzeł rozpostarty w prawo, bez korony i łap, po 3 pióra w skrzydle (zewnętrzne pióra niewyraźne), Przyłęk 18, srebro 0.30 g
500 zł
550 zł
151 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, 1. połowa XIV w., Jelenie poroże z górną częścią głowy na wprost; parostki i uszy zachodzą na wał; brak analogii w literaturze i skarbach, srebro..
500 zł
420 zł
152 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
Polska i Śląsk, zestaw brakteatów guziczkowych XIII/XIV w., 1) Uncjalna, zamknięta litera Є (?). Brak analogii. 0.27 g; 2) Pół orła bez łapy i pół nieokreślonej figur..
III/IV
VF/F
1 000 zł
153 POLSKA
Władysław Łokietek, Krakowskie, brakteat guziczkowy ok. 1305-1320, Dwie wieże o stożkowych dachach, z pojedynczymi oknami, stojące na równej podstawie z trzech połącz..
2 500 zł
4 400 zł
154 POLSKA
Władysław Łokietek, Krakowskie, brakteat guziczkowy ok. 1305-1320, Dwie wieże o stożkowych dachach, z pojedynczymi oknami, stojące na podstawie obniżonej w środku, z ..
2 500 zł
2 600 zł
155 POLSKA
Władysław Łokietek, denar ok. 1325-1333, Aw: Hełm rycerski z pióropuszem, Rw: Orzeł, srebro 0.30 g, Paszk. Łokietek 3, Gum. Handbuch 343, Gum. Podręcznik 459, ładnie ..
2 000 zł
2 800 zł
156 POLSKA
Władysław Łokietek, denar ok. 1325-1333, Aw: Hełm rycerski z pióropuszem, Rw: Orzeł, srebro 0.33 g, Paszk. Łokietek 3, Gum. Handbuch 343, Gum. Podręcznik 459, lekko n..
1 250 zł
1 300 zł
157 POLSKA
Kazimierz Wielki, denar koronny, Aw: Głowa w koronie na wprost, Rw: Orzeł na wprost, Paszk. Kazimierz Wielki 1, Str. III tom - XXVI/5, Gum. Podręcznik 468
250 zł
200 zł