Aukcja 54 / 929

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013

medal Na 25 -lecie Szkoły Cerkiewno-Parafialnej 1884 - 1909, srebro 11.54 g, 28.5 mm, Diakov 1475.1 (R2), na obrzeżu sygnatura wytwórcy ИЛ, rzadki, patyna

Numer: 929
Opis: ROSJA. medal Na 25 -lecie Szkoły Cerkiewno-Parafialnej 1884 - 1909, srebro 11.54 g, 28.5 mm, Diakov 1475.1 (R2), na obrzeżu sygnatura wytwórcy ИЛ, rzadki, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 08-06-2013
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 850 zł
Ilość odsłon: 1396