Aukcja 54 / 468

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013

dukat wikariacki, 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, złoto 3.47 g, Kahnt 281, Fr. 2822, bardzo ładnie zachowany, patyna

Numer: 468
Opis: August II 1697-1733. dukat wikariacki, 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, złoto 3.47 g, Kahnt 281, Fr. 2822, bardzo ładnie zachowany, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 08-06-2013
Cena szacunkowa: 8 000 zł
Cena wywoławcza: 6 400 zł
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Ilość odsłon: 1127