Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
903 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 10 rubli (imperiał) 1783 / СПБ TI, Petersburg, złoto 12.80 g, Diakov 454 (R1), Bitkin 45 (R), Fr. 129b, nieco wytarty portret, ale przyzwoity stan zachowania, rzadkie |
20 000 zł 20 000 zł
904 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1764 / СПБ ЯI, Petersburg, srebro 23.85 g, Diakov 50, Bitkin 185, ślady korozji, patyna |
III VF |
600 zł 600 zł
905 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1776 / СПБ ТИ ЯЧ, Petersburg, srebro 23.45 g, Diakov 324, Bitkin 221 |
III- VF- |
400 zł 360 zł