Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
946 | WĘGRY / Ferdynand I 1526-1564 piedfort denara 1529 / KB, Krzemnica, waga 7.44 g, Huszar 929 (ale notuje ten rocznik z dużo niższą wagą 5.22 g), u dołu rewersu punca P, moneta z 28. aukcji WCN, wie.. |
III VF |
10 000 zł | |
947 | WĘGRY / Maksymilian 1564-1576 dukat (goldgulden) 1571 / KB, Krzemnica, złoto 3.48 g, Huszar 973, Fr. 57, lekko gięty, rzadki i ładnie zachowany |
II- EF- |
6 500 zł 5 200 zł
948 | WĘGRY / Leopold I 1658-1705 dukat (goldgulden) 1685 / KB, Krzemnica, złoto 3.48 g, Huszar 1321, Her. 351, Fr. 128, pięknie zachowany, rzadki w tym stanie zachowania |
I- UNC- |
5 000 zł | |
949 | WĘGRY / Maria Teresa 1740-1780 talar 1744 / KB, Krzemnica, Huszar 1670, Her. 568, Dav. 1128, patyna |
400 zł 500 zł