Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MONETY ZAGRANICZNE  NIDERLANDY  Kampen
868 NIDERLANDY / Kampen
Talar /zilveren dukaat/ 1659, srebro 27.68 g, Delm. 992 (R1), Verk. 161.4, Purmer Ka37, wybite nieco uszkodzonym stemplem, ale ładnie zachowane szczegóły, patyna
400 zł
500 zł