Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  ODZNACZENIA I ODZNAKI
839 ROSJA
odznaka jubileuszowa 100-lecia Cesarskiej Akademii Wojskowo-Medycznej, po 1898 r., brąz złocony emaliowany 38.2 x 52.4 mm, Seliwanow 22, niewielki ubytek emalii
2 200 zł
840 ROSJA
odznaka pamiątkowa absolwenta uniwersytetu, przed 1898 r., srebro złocone i emaliowane 68.7 x 31 mm, na stronie odwrotnej państwowa punca i imiennik wytwórcy AA, nakr..
2 000 zł