Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
839 | ROSJA odznaka jubileuszowa 100-lecia Cesarskiej Akademii Wojskowo-Medycznej, po 1898 r., brąz złocony emaliowany 38.2 x 52.4 mm, Seliwanow 22, niewielki ubytek emalii |
2 200 zł | |
840 | ROSJA odznaka pamiątkowa absolwenta uniwersytetu, przed 1898 r., srebro złocone i emaliowane 68.7 x 31 mm, na stronie odwrotnej państwowa punca i imiennik wytwórcy AA, nakr.. |
II- EF- |
2 000 zł |