Aukcja 53 / 780

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  POLSKA  XIX wiek

Andrzej Potocki, medal autorstwa Witolda Bielińskiego wybity staraniem Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie w 1908 r., Aw: Popiersie Potockiego w lewo i napis wokoło ANDREAS COMES POTOCKI, Rw: Gałązka laurowa i dębowa i napis PATRIAE, RERUMQUE PATRIARUM CULTORI, PIO, INDEFESSO EGREGIO, 1861-1908, poniżej napis SOC. NUM. CRAC., brąz 60 mm, Strzałkowski 105 (RR), wybito 50 egzemplarzy, na boku medalu punca, bardzo rzadki i ładnie zachowany, patyna

Numer: 780
Opis: POLSKA / XIX wiek. Andrzej Potocki, medal autorstwa Witolda Bielińskiego wybity staraniem Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie w 1908 r., Aw: Popiersie Potockiego w lewo i napis wokoło ANDREAS COMES POTOCKI, Rw: Gałązka laurowa i dębowa i napis PATRIAE, RERUMQUE PATRIARUM CULTORI, PIO, INDEFESSO EGREGIO, 1861-1908, poniżej napis SOC. NUM. CRAC., brąz 60 mm, Strzałkowski 105 (RR), wybito 50 egzemplarzy, na boku medalu punca, bardzo rzadki i ładnie zachowany, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Ilość odsłon: 1197