Aukcja 53 / 763

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  POLSKA  Stanisław August Poniatowski

Dar królewski (stała roczna dotacja) dla miasta Krakowa, medal autorstwa Holzhaeussera 1787, Aw: Popiersie króla w prawo i napis, STANISLAUS AUGUSTUS D G REX POLONIAE M D LITUA, Rw: Napis poziomy SVBLEVANDAE / URBI CRACOVIAE / PRISCAE METROPOLI / POLONIAE / E PRPRIIS REDITIBUS / CONCESSIT / S A R / ANNUUM CENSUM / MDCCLXXXVII, srebro 40 mm, 29.61 g, H-Cz. 3288 (R3), Racz. 534, Więcek 67, rzadki, uszkodzenia na boku i drobne rysy w tle, patyna

Numer: 763
Opis: POLSKA / Stanisław August Poniatowski. Dar królewski (stała roczna dotacja) dla miasta Krakowa, medal autorstwa Holzhaeussera 1787, Aw: Popiersie króla w prawo i napis, STANISLAUS AUGUSTUS D G REX POLONIAE M D LITUA, Rw: Napis poziomy SVBLEVANDAE / URBI CRACOVIAE / PRISCAE METROPOLI / POLONIAE / E PRPRIIS REDITIBUS / CONCESSIT / S A R / ANNUUM CENSUM / MDCCLXXXVII, srebro 40 mm, 29.61 g, H-Cz. 3288 (R3), Racz. 534, Więcek 67, rzadki, uszkodzenia na boku i drobne rysy w tle, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 300 zł
Ilość odsłon: 1749