Aukcja 53 / 761
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Przyznanie praw dysydentom, medal autorstwa J. L. Oexleina 1768 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i w płaszczu trzy czwarte w lewo i napis STANISL AVGVST D G REX POL M D LITHV, Rw: W portyku świątyni całujące się Justitia i Pax, napis w odcinku IVRA DISSIDENTIBVS / REDDITA / MDCCLXVIII, srebro 38 mm, 21.67 g, H-Cz. 3099 (R2), Racz. 518, uszkodzenia na brzegu i na tle, patyna
Numer: | 761 |
Opis: | POLSKA / Stanisław August Poniatowski. Przyznanie praw dysydentom, medal autorstwa J. L. Oexleina 1768 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i w płaszczu trzy czwarte w lewo i napis STANISL AVGVST D G REX POL M D LITHV, Rw: W portyku świątyni całujące się Justitia i Pax, napis w odcinku IVRA DISSIDENTIBVS / REDDITA / MDCCLXVIII, srebro 38 mm, 21.67 g, H-Cz. 3099 (R2), Racz. 518, uszkodzenia na brzegu i na tle, patyna |
Stan: | III-, Nearly Very Five |
Data sprzedaży: | 23-02-2013 |
Cena szacunkowa: | 600 zł |
Cena wywoławcza: | 480 zł |
Cena wylicytowana: | 700 zł |
Ilość odsłon: 1800