Aukcja 53 / 761

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  POLSKA  Stanisław August Poniatowski

Przyznanie praw dysydentom, medal autorstwa J. L. Oexleina 1768 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i w płaszczu trzy czwarte w lewo i napis STANISL AVGVST D G REX POL M D LITHV, Rw: W portyku świątyni całujące się Justitia i Pax, napis w odcinku IVRA DISSIDENTIBVS / REDDITA / MDCCLXVIII, srebro 38 mm, 21.67 g, H-Cz. 3099 (R2), Racz. 518, uszkodzenia na brzegu i na tle, patyna

Numer: 761
Opis: POLSKA / Stanisław August Poniatowski. Przyznanie praw dysydentom, medal autorstwa J. L. Oexleina 1768 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i w płaszczu trzy czwarte w lewo i napis STANISL AVGVST D G REX POL M D LITHV, Rw: W portyku świątyni całujące się Justitia i Pax, napis w odcinku IVRA DISSIDENTIBVS / REDDITA / MDCCLXVIII, srebro 38 mm, 21.67 g, H-Cz. 3099 (R2), Racz. 518, uszkodzenia na brzegu i na tle, patyna
Stan: III-, Nearly Very Five
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 700 zł
Ilość odsłon: 1624