Aukcja 53 / 757

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  POLSKA

medal nagrodowy BENE MERENTIBUS autorstwa Wermuth’a 1754r., Aw: Popiersie króla w prawo, poniżej sygnatura, w otoku napis AUGUSTUS III D.G. REX POLONIARUM, Rw: Stół na nim przewieszony order Orła Białego, poniżej data MDCCLIIII / 3.AUG, w otoku napis DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, srebro 52.8 mm, 57.80 g, H-Cz. 2852 (R1), uderzenie na brzegu, drobne rysy w tle, patyna

Numer: 757
Opis: POLSKA. medal nagrodowy BENE MERENTIBUS autorstwa Wermuth’a 1754r., Aw: Popiersie króla w prawo, poniżej sygnatura, w otoku napis AUGUSTUS III D.G. REX POLONIARUM, Rw: Stół na nim przewieszony order Orła Białego, poniżej data MDCCLIIII / 3.AUG, w otoku napis DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS, srebro 52.8 mm, 57.80 g, H-Cz. 2852 (R1), uderzenie na brzegu, drobne rysy w tle, patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Ilość odsłon: 1790