Aukcja 53 / 753
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Medal sygnowany WIF (norweski medalier) na przywitanie nowożeńców królewicza Fryderyka Augusta przyszłego króla Polski i Marii Józefy w Dreźnie, 1719 r, Aw: Wzlatujący Merkury, w otoku napis CALLET COMMERCIA MUNDI, poniżej sygnatura WIF, Rw: Widok rezydencji królewskiej w Dreźnie- Zwinger, poniżej data, srebro 48,5 mm, 48.93 g, H-Cz. 7804 (R3), piękny i bardzo rzadki medal wybity na okazję uroczystości weselnych w Dreźnie, patyna
Numer: | 753 |
Opis: | POLSKA. Medal sygnowany WIF (norweski medalier) na przywitanie nowożeńców królewicza Fryderyka Augusta przyszłego króla Polski i Marii Józefy w Dreźnie, 1719 r, Aw: Wzlatujący Merkury, w otoku napis CALLET COMMERCIA MUNDI, poniżej sygnatura WIF, Rw: Widok rezydencji królewskiej w Dreźnie- Zwinger, poniżej data, srebro 48,5 mm, 48.93 g, H-Cz. 7804 (R3), piękny i bardzo rzadki medal wybity na okazję uroczystości weselnych w Dreźnie, patyna |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 23-02-2013 |
Cena szacunkowa: | 7 500 zł |
Cena wywoławcza: | 6 000 zł |
Cena wylicytowana: | 10 500 zł |
Ilość odsłon: 1654